המדריך השלם למשלם המיסים

אילו תאונות נחשבות בביטוח תאונות אישיות

אומנם זה נכון שכולנו רגילים להתנהל בחיי היומיום שלנו בצורה בטוחה ובלי חשש, אך מצד שני, כולנו גם יודעים שתאונות הן חלק מהחיים לעיתים.

לא תמיד הן נמנעות ולעיתים הן עלולות להיות קשות, מה שמסביר מדוע, גם כאשר מדובר על תאונות אישיות, רצוי מאוד שיהיה לכם ביטוח.

 

מה כולל הביטוח?

ראשית, כאשר מדברים על ביטוח תאונות אישיות מדברים על ביטוח שכולל לא מעט מקרים, כמו למשל: החלקה באמבטיה שהובילה לשבירת הרגל או היד, מעידה במדרגות או ברחוב ועוד. חשוב להבין שכל נפילה יכולה אומנם להיות פשוטה, קלה וכזו שתקומו ממנה בלי יותר מידי נזקים, אך כל נפילה עלולה להיות גם חמורה ביותר. למעשה, כל תאונה אישית עלולה גם להיות בחומרה שכזו שתוביל לאובדן ההכנסות שלכם, מה שמסביר מדוע לא רק שכדאי לעשות ביטוח כזה, אלא גם רצוי שתעשו אותו כמה שיותר מהר.

 

מה מיוחד בביטוח כזה?

יש כמה דברים משמעותיים בביטוח תאונות אישיות, כמו למשל העובדה שהכיסוי תקף למעשה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובכל מקום שבו אתם נמצאים. לכן זה לא משנה אם התאונה האישית קרתה לכם בבית, במשרד או ברחוב, כי בכל מקרה תוכלו לקבל פיצוי. בנוסף, כדאי לדעת שאתם יכולים לרכוש ברוב חברות הביטוח פוליסה פרטית, זוגית או משפחתית, מה שכמובן ישפיע על המחיר. יש חברות ביטוח שמאפשרות להוסיף תוספות שונות כמו סיכוי ספורט אתגרי וכדומה. עוד נקודה מעניינת, היא שקבלת הפיצוי בגין תאונה אישית לא קשורה לאחריות שלכם לתאונה, אלא אם כן מדובר על מקרים ספציפיים שפורטו בפוליסה. תאונות באופן כללי נכללו בתוך הביטוח הזה, כולל תאונות דרכים, כך שאם חלילה קרה לכם משהו, בהחלט כדאי לבדוק האם אתם יכולים לקבל פיצוי.

 

האם אפשר להרחיב את הביטוח?

ניתן לראות שממש כפי שקורה לגבי הרבה מאוד ביטוחים אחרים, גם כאשר מדברים על ביטוח תאונות אישיות יש מספר הרחבות ותוספות שבהן תוכלו לבחור. כך למשל, תוכלו להכניס לביטוח הזה גם כיסוי סיעודי, אובדן כושר עבודה, ניתוח אורתופדי, ימי מחלה ועוד. אומנם זה נכון שכל סעיף כזה ישנה, מטבע הדברים, את המחיר הסופי שתשלמו, אך מצד שני, בהחלט כדאי לקחת בחשבון את האפשרות הזאת. כך תוכלו להבטיח שבסופו של דבר הביטוח יכסה כל מצב שעלול לקרות, מה שיוביל לכך שתוכלו לישון בשקט ולדעת שבכל מקרה אתם מכוסים.

 

בדקו באיזו חברת ביטוח אתם בוחרים

עוד טיפ קטן וחשוב שכדאי להיות מודעים לו בהקשר של ביטוח תאונות אישיות, זה הנושא של בחירת חברת הביטוח שלכם. שווה לבדוק, להתעמק בנושא ולדעת כל פרט אודות חברת הביטוח שאצלה אתם עומדים להיות מבוטחים, כי ברגע האמת רצוי מאוד שתקבלו את הכיסוי, את הפיצוי ואת השירות שאתם מצפים לו.

 

בחירת ביטוח

תוכן עניינים
מאמרים נוספים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים
דִירָה
נדל"ן
כמה עולה דירה בקפריסין?

קפריסין, האי הקסום ביותר בים התיכון, הפך בשנים האחרונות ליעד מבוקש לרכישת דירות בקרב ישראלים. האקלים הנעים, הנופים המרהיבים, והיתרונות הכלכליים מושכים אליו יותר ויותר אנשים שמחפשים להשקיע בנדל"ן מחוץ

קופת גמל
כספים
מהי קופת גמל ומה חשוב לדעת לגביה?

הידעתם? תוחלת החיים בישראל היא מהגבוהות בעולם. מדובר בנתון משמח מאוד, הרי החיים הם מתנה – אך לרוע המזל, מדובר במתנה יקרה מאוד. על כן, תוחלת החיים הגבוהה של הישראלית

השקעה בנדל"ן בארה"ב
נדל"ן
האם השקעה בנדל"ן בארה"ב היא צעד פיננסי חכם?

השקעה בנכסי נדל"ן בשוק האמריקני הינה אפשרות מרתקת למשקיעים בעלי חזון ארוך טווח. מגמות שוק חיוביות וסביבה כלכלית יציבה, יוצרות הזדמנויות פוטנציאליות לעליית ערך השקעות וזרם הכנסה עתידי. במאמר זה