המדריך השלם למשלם המיסים

אילו תאונות נחשבות בביטוח תאונות אישיות

אומנם זה נכון שכולנו רגילים להתנהל בחיי היומיום שלנו בצורה בטוחה ובלי חשש, אך מצד שני, כולנו גם יודעים שתאונות הן חלק מהחיים לעיתים.

לא תמיד הן נמנעות ולעיתים הן עלולות להיות קשות, מה שמסביר מדוע, גם כאשר מדובר על תאונות אישיות, רצוי מאוד שיהיה לכם ביטוח.

 

מה כולל הביטוח?

ראשית, כאשר מדברים על ביטוח תאונות אישיות מדברים על ביטוח שכולל לא מעט מקרים, כמו למשל: החלקה באמבטיה שהובילה לשבירת הרגל או היד, מעידה במדרגות או ברחוב ועוד. חשוב להבין שכל נפילה יכולה אומנם להיות פשוטה, קלה וכזו שתקומו ממנה בלי יותר מידי נזקים, אך כל נפילה עלולה להיות גם חמורה ביותר. למעשה, כל תאונה אישית עלולה גם להיות בחומרה שכזו שתוביל לאובדן ההכנסות שלכם, מה שמסביר מדוע לא רק שכדאי לעשות ביטוח כזה, אלא גם רצוי שתעשו אותו כמה שיותר מהר.

 

מה מיוחד בביטוח כזה?

יש כמה דברים משמעותיים בביטוח תאונות אישיות, כמו למשל העובדה שהכיסוי תקף למעשה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובכל מקום שבו אתם נמצאים. לכן זה לא משנה אם התאונה האישית קרתה לכם בבית, במשרד או ברחוב, כי בכל מקרה תוכלו לקבל פיצוי. בנוסף, כדאי לדעת שאתם יכולים לרכוש ברוב חברות הביטוח פוליסה פרטית, זוגית או משפחתית, מה שכמובן ישפיע על המחיר. יש חברות ביטוח שמאפשרות להוסיף תוספות שונות כמו סיכוי ספורט אתגרי וכדומה. עוד נקודה מעניינת, היא שקבלת הפיצוי בגין תאונה אישית לא קשורה לאחריות שלכם לתאונה, אלא אם כן מדובר על מקרים ספציפיים שפורטו בפוליסה. תאונות באופן כללי נכללו בתוך הביטוח הזה, כולל תאונות דרכים, כך שאם חלילה קרה לכם משהו, בהחלט כדאי לבדוק האם אתם יכולים לקבל פיצוי.

 

האם אפשר להרחיב את הביטוח?

ניתן לראות שממש כפי שקורה לגבי הרבה מאוד ביטוחים אחרים, גם כאשר מדברים על ביטוח תאונות אישיות יש מספר הרחבות ותוספות שבהן תוכלו לבחור. כך למשל, תוכלו להכניס לביטוח הזה גם כיסוי סיעודי, אובדן כושר עבודה, ניתוח אורתופדי, ימי מחלה ועוד. אומנם זה נכון שכל סעיף כזה ישנה, מטבע הדברים, את המחיר הסופי שתשלמו, אך מצד שני, בהחלט כדאי לקחת בחשבון את האפשרות הזאת. כך תוכלו להבטיח שבסופו של דבר הביטוח יכסה כל מצב שעלול לקרות, מה שיוביל לכך שתוכלו לישון בשקט ולדעת שבכל מקרה אתם מכוסים.

 

בדקו באיזו חברת ביטוח אתם בוחרים

עוד טיפ קטן וחשוב שכדאי להיות מודעים לו בהקשר של ביטוח תאונות אישיות, זה הנושא של בחירת חברת הביטוח שלכם. שווה לבדוק, להתעמק בנושא ולדעת כל פרט אודות חברת הביטוח שאצלה אתם עומדים להיות מבוטחים, כי ברגע האמת רצוי מאוד שתקבלו את הכיסוי, את הפיצוי ואת השירות שאתם מצפים לו.

 

בחירת ביטוח

תוכן עניינים
מאמרים נוספים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
תביעה בגין נזקי גוף
עריכת דין
תביעת נזקי גוף ללא חוות דעת רפואית?

תביעות נזקי גוף הן בין התביעות הנפוצות ביותר בעולם המשפט, כאשר אחד הכלים הבסיסיים לביסוס עילת התביעה הוא, חוות דעת רפואית מקצועית של רופא מומחה. האם חוות דעת רפואית היא

כסף
הלוואות
למה לתת הלוואות למוגבלים ?

הלוואות למוגבלים מטעם הבנקים או מטעם גורמים חוץ בנקאיים אינן נחשבות לעניין שבשגרה. הגורמים שמעניקים את ההלוואות הללו עורכים לא פעם בירור מעמיק לפני שהם מאפשרים ללקוח המוגבל לקבל את

רווח ברוטו
ייעוץ עסקי
מה זה בדיוק רווח גולמי?

על מנת לחשב רווחים של עסק, מפיקים דו"ח בו מכניסים את נתוני ההכנסות נטו. אחד מהמדדים לבדיקת הרווחים הוא רווח גולמי. יחד עם זאת, יש להבדיל בין רווח גולמי שלילי