המדריך השלם למשלם המיסים

אל תצאו פראיירים! כך תתנהלו מול חברת הביטוח

חברות הביטוח מעוניינות למשוך אליהן כמה שיותר לקוחות. לצורך כך החברות אמנם מוזילות מחירים, משנות הרכבי פוליסות וכו'. אך כדי ליהנות מכל הטוב הזה, חשוב להיות בעלי ידע מקצועי בתחום. כי אם לא תבינו בתחום, איך תדעו לעמוד על מה שמגיע לכם? איך תדעו מה משתלם יותר ממה? המחיר שתשלמו הוא מרכיב קטן מתוך המרכיבים לבדיקת כדאיות הפוליסה. בדיוק לכן חשוב שתדעו איך נכון להתנהל מול חברות הביטוח.

 

רוכשים ביטוח דרך סוכן ביטוח

לא פעם מבוטח מגלה שהוא משלם כבד מידי כאשר הוא רוכש ביטוח ישירות מחברות הביטוח. הרי במקרה של תביעה, חברות ביטוח רבות מנסות להתנער מאחריות ואם אין מישהו מקצועי שיעמוד עליהן, הן לא יפצו את המבוטח. סוכן ביטוח ימנע ממכם את עוגמת הנפש הזו והוא יסייע לכם בכל צרה שלא תבוא, לממש את מלוא זכויותיכם המגיעות לכם מהביטוח.

חשוב לציין כי מחירי פוליסות ביטוח עשויות להיות זולות יותר כאשר הן נמכרות על ידי סוכני ביטוח מקושרים לחברות הביטוח. הרי לסוכן הביטוח יש "מילה" מול חברת הביטוח ובגלל שהוא רוכש מהם יום יום פוליסות, הוא יכול לקבל מחירים טובים יותר לביטוחים השונים. רכישת ביטוח דרך סוכן מקנה לכם ליווי מקצועי לאורך כל התקופה.

 

לא נרדמים על המשמר

ענף הביטוח מתפתח משנה לשנה, רפורמות נכנסות, מחירים משתנים ופוליסות מתעדכנות. שינויים אלו מובילים למצב בו ביטוחים שנמכרו בעבר יכולים להפוך ללא כדאיים כל עוד וניתן לרכוש ביטוח מקיף יותר, במחיר טוב יותר. לכן, אחת לתקופה של שנתיים וחצי מומלץ לערוך בדיקת ביטוחים קיימים. תוכלו להפיק דו"ח המפרט את הביטוחים שלכם דרך אתר הר הביטוח הבטוח https://thesafeharb.co.il.

לאחר שתקבלו את דו"ח הנתונים המקיפים על פוליסות הביטוח שלכם, תוכלו לראות אם יש לכם כפל ביטוחים, או שאולי אתם משלמים מחיר יקר על ביטוח שניתן לרכוש במחיר נמוך יותר. ישנם מקרים בהם מבוטחים משלמים על ביטוחים שהם כבר לא צריכים. זה יכול להיות ביטוח מבנה על נכס שכבר לא נמצא בבעלות המבוטח וכדומה.

 

מנהלים משא ומתן מול חברת הביטוח

אמנם ענף הביטוח הוא לא שוק צעקני בו כל רוכל מודיע על מרכולתו. אך אם תרצו, תוכלו לדמות את ענף הביטוח לשוק מעונב ומוקפד. אמנם משא ומתן להוזלת ביטוח לא יתנהל בצורה צעקנית ואגרסיבית. אך הוא יתקיים כדי להוזיל את מחיר הביטוח בצורה אסרטיבית ומכובדת. אם אתם נעזרים בסוכן ביטוח, אתם יכולים להיות רגועים, הוא יעשה עבורכם את העבודה הכי טוב שיכול להיות.

 

לסיכום

לאף אחד אין כוח לריב מול חברות הביטוח. בפרט לא כשמדובר באזרח קטן מול גוף פיננסי ענק. בדיוק לכן חשוב להיעזר בשירותי סוכן ביטוח, כפי שסיכמנו כאן. בהצלחה.

חברת ביטוח

תוכן עניינים
מאמרים נוספים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים
נסיעות בדרכון
ביטוחים
כמה צריך לעלות ביטוח נסיעות בפספורט קארד?

פספורט קארד היא חברת ביטוח נסיעות, המציעה ביטוחים מגוונים לנוסעים לחו"ל במחירים אטרקטיביים. המאמר יבדוק כמה צריך לעלות ביטוח נסיעות בפספורט קארד. ממה מורכב ביטוח הנסיעות של פספורט קארד? ביטוח

קונה זהב
כללי
היסודות של קניית זהב: מדריך למתחילים

זהב מסמל עושר ויוקרה במשך אלפי שנים. המשיכה המתמשכת אליו והמשמעות ההיסטורית שלו הופכים אותו לבחירה פופולרית עבור משקיעים. אם אתם חדשים בעולם רכישת הזהב, מדריך זה יעזור לכם להבין

מס השקעות נדלן חכמות
נדל"ן
השקעות נדל"ן חכמות במס: אסטרטגיות למזעור חובות המס שלך

בשנים האחרונות, השקעות בקרקעות חקלאיות צברו פופולריות משמעותית בקרב משקיעים המחפשים מיזמים יציבים ורווחיים. ככל שהאוכלוסייה העולמית ממשיכה לגדול, הביקוש למזון ולמוצרים הקשורים לחקלאות זינק, מה שהופך כל קרקע חקלאית

מס בארהב
מיסים
ניווט במורכבות: הבנת מערכת המס בארה"ב

מסים הם מרכיב חיוני בכלכלת כל מדינה, וארצות הברית אינה יוצאת דופן. מערכת המס בארה"ב ידועה במורכבות שלה, ולעיתים קרובות מותירה את משלמי המסים המומים ומבולבלים. עם זאת, עם קצת