המדריך השלם למשלם המיסים

ביטוח לספורטאים – האם יש דבר כזה?

חוק הספורט מחייב לבטח כל אגודה וארגון ספורט בביטוח מינימאלי, כדי להגן עליהם מפני פגיעות במהלך פעילות ספורטיבית. עם זאת, מסתבר שדווקא הספורטאים עצמם לא תמיד מודעים לקיומו של הביטוח ושיש גם אפשרות לרכוש אותו באופן פרטי. הנה כל המידע

ספורטאים בגילאים שונים נמצאים תחת סיכון. עצם העובדה שמדובר על פעילות גופנית אינטנסיבית, יום יומית ומאומצת עלולה לגרום להתפתחות של מחלות ספורט ושל פציעות. יתרה על כך, הסיכון נובע מהאופי של הפעילות הגופנית והמפגש של ספורטאים עם עוד אנשים שעוסקים בפעילות הזו.

החדשות הטובות הן שיש חוק ספורט, שמחייב בין היתר כל אגודה וארגון ספורט לדאוג לביטוח חובה מינימאלי עבור הספורטאים. הביטוח חל על הספורטאים שלוקחים חלק במשחקים, באימונים או בתחרויות מטעם אותם ארגונים ואגודות והוא מגן עליהם מפני סוגים שונים של פציעות שעלולות להתרחש במהלך הפעילות.

 

מה הכיסויים הבולטים של ביטוח לספורטאים?

התייעצות עם בעלי מקצוע כמו ארנפלד סוכנות ביטוח יכולה להיות דרך מעולה להתאים כל סוג של פוליסה לצרכים של קהל היעד. עם זאת, חשוב גם להכיר את מאפייני החוק ולדעת למשל איזה כיסויים כבר כלולים בפוליסה של חוק הספורט.

הכיסויים העיקריים שכלולים בפוליסה הם כיסוי למקרה מוות, כיסוי למקרה נכות, אשפוז וטיפול רפואי ואפילו טיפול שיניים. חוץ מזה, התוכנית המיועדת לאגודות וארגוני ספורט שמבטחים את הספורטאים שלהם בביטוח תאונות אישיות ייעודי כוללת אובדן כושר עבודה, ביטוח צד ג' ועוד.

 

איך רוכשים ביטוח לספורטאים באופן עצמאי?

לא רק ספורטאים מקצוענים ששייכים לאגודות או ארגוני ספורט יכולים ליהנות מהשקט הנפשי של ביטוח. כיום למשל יש חברות ביטוח פרטיות שמציעות פוליסות מן הסוג הזה, במחירים משתלמים שעולים בקנה אחד עם התקציב של גברים ונשים בטווח רחב של גילאים.

בזכות פוליסות הביטוח הקיימות, כל מי שעוסק בפעילות גופנית – בין אם כתחביב ובין אם כמקצוע או השלמת הכנסה – יכול להגן על עצמו ולקבל פיצוי במקרה של פציעות ותאונות. עם זאת, חשוב כמובן לבחון כל מקרה לגופו על מנת לדעת מה כוללת ובעיקר מה לא כוללת הפוליסה.

 

תאונות ספורט בביטוח תאונות אישיות

הפוליסה השכיחה שבה כוללים ביטוח לספורטאים עבור אנשים פרטיים שזה לא מקור הפרנסה העיקרי שלהם הוא ביטוח תאונות אישיות. בגלל שיש סוגים שונים של כיסויים והרחבות עבור ביטוח תאונות אישיות, לא אמורה להיות בעיה לכלול בזה גם כיסויים למקרים של תאונות ופציעות ספורט.

בסופו של דבר, התייעצות עם נציגים של חברת ביטוח הייתה ונותרה הדרך הכי טובה לבחור פוליסה בהתאמה אישית. אם משכילים לבחור פוליסה שמתאימה להרגלי הפעילות הגופנית של גברים או נשים בגילאים שונים, מגדילים את הסיכוי לפיצוי כספי במקרה של פציעות ותאונות.

תוכן עניינים
מאמרים נוספים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים
תביעה בגין נזקי גוף
עריכת דין
תביעת נזקי גוף ללא חוות דעת רפואית?

תביעות נזקי גוף הן בין התביעות הנפוצות ביותר בעולם המשפט, כאשר אחד הכלים הבסיסיים לביסוס עילת התביעה הוא, חוות דעת רפואית מקצועית של רופא מומחה. האם חוות דעת רפואית היא

כסף
הלוואות
למה לתת הלוואות למוגבלים ?

הלוואות למוגבלים מטעם הבנקים או מטעם גורמים חוץ בנקאיים אינן נחשבות לעניין שבשגרה. הגורמים שמעניקים את ההלוואות הללו עורכים לא פעם בירור מעמיק לפני שהם מאפשרים ללקוח המוגבל לקבל את

רווח ברוטו
ייעוץ עסקי
מה זה בדיוק רווח גולמי?

על מנת לחשב רווחים של עסק, מפיקים דו"ח בו מכניסים את נתוני ההכנסות נטו. אחד מהמדדים לבדיקת הרווחים הוא רווח גולמי. יחד עם זאת, יש להבדיל בין רווח גולמי שלילי