המדריך השלם למשלם המיסים

האם אפשר לאחד את כל ההלוואות לתוך המשכנתא?

הלוואות לרכישת רכב, מימון לימודים אקדמאיים, או כל דבר אחר בו אנחנו מעוניינים אך לא מסוגלים לממן כעת, הפכו לדבר נפוץ ושגרתי. עם זאת, לצד הקלות בה ניתן לקבל הלוואות, צריך כמובן גם לדעת כיצד להחזיר אותן. וכשכדור השלג של ההלוואות מתחיל להתגלגל, כדאי להכיר את הפתרון של איחוד הלוואות 

 

מהלוואה להלוואה

עסקים רבים וכן אנשים פרטיים, נעזרים בפתרונות מימון שונים והלוואות שהבנקים נותנים, הן בכדי להמשיך ולהתקיים והן לצורך סיבות אחרות, שנועדו לאפשר לנו חיים נוחים יותר. כך או כך, לצד הקלות הרבה יחסית, בה ניתן לקבל כיום הלוואות לכל מטרה, חשוב לדעת כיצד ואיך נוכל להחזיר את אותן הלוואות מבלי להיקלע לפיגורים וריביות גבוהות.

בתחילת הדרך, הלוואה אחת אינה נראית לנו כדבר נוראי, אך כשמדובר בהצטברות של הלוואות, גם אם כל אחת מהן על סכום די נמוך, הרי שההחזר החודשי הולך ונהיה גבוה יותר, במיוחד בתקופה כזאת בה הריביות משתנות מידי חודש ואצל אנשים רבים עולה השאלה, כיצד ניתן להתמודד עם כל אותן הלוואות בפעם אחת ובצורה יעילה?

 

מהו איחוד הלוואות?

איחוד הלוואות הוא למעשה תהליך, בו ניתן לאחד את כלל ההלוואות שצברנו לכדי הלוואה אחת ובמקרה של משכנתא, ניתן אף לאחד את אותן ההלוואות תחת הלוואות המשכנתא שלנו, המתפרסת לרוב על פני תקופה ארוכה ומאפשרת החזר תשלומים חודשיים בצורה מסודרת ונוחה.

כאשר מאחדים את סך ההלוואות שצברנו אל הלוואת המשכנתא, חשוב לעשות את התהליך עם גורם מקצועי ומנוסה בתחום המשכנתאות – אהד וייס מומחה לייעוץ משכנתאות, כך שהתהליך יתאים בדיוק לצרכים ולמטרות שלכם, הן אלו העכשוויים והן אלו העתידיים.

 

למי מתאים פתרון איחוד ההלוואות לתוך המשכנתא?

פתרון איחוד ההלוואות לתוך המשכנתא, מאפשר לנו להשתמש בדירה כבטוחה ולקבל סכום כספי שיאפשר לנו לכיסוי ההלוואות והגעה להחזר חודשי מצומצם יותר. פתרון אידיאלי זה מתאים במיוחד למשקי בית המעוניינים לצאת מהמינוס ולעשות סדר אחת ולתמיד בכל ההלוואות שלהם.

מנגד, פתרון איחוד הלוואות לא יתאים במיוחד לאנשים שצברו חובות משמעותיים וכאלו שאין ברשותם נכס, היות ולבנקים ולחברות המימון השונות אין באמת אינטרס לבצע מהלך שכזה, מה עוד שבמקרה שלמבקש איחוד ההלוואות אין נכס ברשותו, הרי שאין לאותם גופי מימון שום בטוחה לכיסוי החוב.

 

מחזור משכנתא – פתרון איחוד הלוואות נוסף

מחזור משכנתא היא דרך נוספת לאיחוד הלוואות ושיפור תנאי ההלוואה הקיימים, כך שיתאימו לשינויים בבנק ישראל בכלל ובשערי הריביות בפרט. תהליך מחזור המשכנתא מתחיל בפירעון המשכנתא הקיימת ובנטילת משכנתא חדשה בתנאים משופרים ומהווה דרך מעולה לחיסכון וצמצום ההחזרים החודשיים.

 

לסיכום

במידה וצברתם מספר הלוואות, וברשותכם נכס בבעלותכם, הרי שתוכלו לבדוק עם יועץ משכנתאות מומחה את האפשרות והכדאיות של איחוד סך ההלוואות לתוך הלוואת המשכנתא, באופן שיאפשר לכם להיפטר מהמינוס ולהגיע להחזר חודשי אחד עבור כל ההלוואות, בצורה מסודרת ויעילה.

ייעוץ משכנתאות

תוכן עניינים
מאמרים נוספים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים
פירוק חברה בע"מ
כללי
מה כרוך בפירוק חברה בע"מ?

פרוקה של חברה הנמצאת בבעלות אנשים פרטיים, הוא מהלך בו מבצעים סגירה, מחיקה וחיסול, של תאגיד רשום, שיוסד על פי הוראות החוק המקובלות במדינת ישראל. פרוק חברה פרטית יכול לנבוע

תאונה בחו"ל
כללי
האם ניתן לתבוע על תאונה בחו"ל?

תאונות מסוגים שונים יכולות להתרחש בארץ או מחוץ לארץ. בתאונות אלה נפצעים אנשים שונים והם זקוקים לפיצויים בכדי להתמודד עם הפציעה שנגרמה להם. בכתבה לפניכם נשווה בין מקרים של תביעה

פּוֹקֶר
כללי
שאל את המומחה – ככה תנצחו בפוקר!

  פוקר הוא משחק קלפים פופולרי ומרגש שמשוחק כבר במשך דורות. בין אם אתה מקצוען ותיק או רק בתחילת הדרך, המפתח להצלחה בפוקר הוא אסטרטגיה מוצקה ולדעת לקרוא את היריבים

שאל את המומחה - ככה תנצחו בפוקר!
כללי
שאל את המומחה – ככה תנצחו בפוקר!

רוצים לקחת את משחק הפוקר שלכם לרמה הבאה ולא יודעים איך לעשות את זה ? אל דאגה דאגנו לכם. עם מספר שיטות שיעזרו לכם לנצח בפוקר ולשחק כמו מקצועיים אמיתיים.

עסקים בינוניים
עסקים
איזה פתרונות מימון יש לעסקים בינוניים

עסקים בינוניים תופסים פלח ניכר משוק העסקים בישראל, כאשר המשותף להם הוא הרצון לצמוח ולהתפתח. בכדי להצעיד את העסק קדימה, נדרשים לא מעט משאבים, אשר אינם זמינים תמיד לבעלי העסקים.

כל היתרונות של קורסים אונליין
כללי
כל היתרונות של קורסים אונליין

העולם השתנה. מה שהתחיל הרבה לפני מגיפה הקורונה קיבל דחיפה משמעותית בעקבותיה, והמרחק הפך להיות חלק מהשגרה שלנו, לטוב ולרע. מבין שלל התחומים שהפכו ל'מרוחקים' כמו קניות בסיסיות בסופר, הזמנת

שעון קופה ומטבעות
ביטוחים
הכל על הביטוח הפנסיוני

כמעט מידי יום אנחנו מקבלים הודעת ספאם באס אמ אס על בדיקת גובה הקצבה שתקבלו בגיל הפרישה, בדיקה מאילו כיסויים מורכב הפנסיה שלכם, ועוד מגוון רחב של הודעות בנושא הפנסיה