המדריך השלם למשלם המיסים

האם קריטי לבצע בדיקת בדק בית בדירה חדשה?

רכישת דירה עשויה להיות העסקה החשובה ביותר שתעשו בחייכם. דירה משלכם צריכה להיות מקום פרטי ומוגן עבורכם ועבור משפחתיכם, והיא בשום פנים ואופן לא צריכה להפוך למוקד לדאגות. בדיוק בשביל זה יש צורך בבדק בית לפני שסוגרים חוזה רכישה, גם אם הדירה הינה חדשה ונקנית מקבלן מוכר. 

בדק בית

בדק בית הינו בדיקה מקיפה ומפורטת הכוללת את כל ההיבטים ההנדסיים של המבנה מבפנים ומבחוץ, התשתיות והמפרט הטכני על ידי מהנדס מורשה ואנשי מקצוע נוספים. במהלך הבדיקה ייבחנו הגג והמעטפת החיצונית, תשתיות המים והביוב, מערכת החשמל, תוכניות הבניה והמפרט הטכני, וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג הבניה ומצב הבניין. בסיום הבדיקה יופק דו"ח על מצבו של הבנין ואם נתגלו ליקויים, יינתנו גם המלצות מה לתקן.

בדק בית

פלס שירותי בדק בית

פלס שירותי בדק בית מציעים לכם בדיקה מקיפה ודקדקנית על ידי מהנדס וצוות מומחים לדירה אותה אתם רוצים לרכוש. מומלץ לערוך גם בדק בית לדירה חדשה מקבלן כדי לאתר מבעוד מועד ליקויים שונים ולחסוך לכם הרבה מאד עוגמת נפש והפסדים כספיים. במהלך בדיקה של דירה חדשה שזה עתה הסתיימה בנייתה יבדקו טיב ואיכות חומרי הבניה, איכות הגימור, סילוק ספקות לגבי חריגות בניה או אי התאמה בין המצב בשטח לבין תוכניות הבניה ובחינת קונסטרוקציית המבנה. בדרך זו תוכלו להיות בטוחים שהדירה אותה אתם עומדים לרכוש אינה קופת שרצים.

האם קריטי לבצע בדיקת בדק בית בדירה חדשה?

כאשר אנחנו חושבים על ליקויים כגון רטיבות או סדקים במבנה, אנו נוטים לחשוב על דירות ישנות ומזדקנות. אך גם לדירות צעירות ורעננות יכולים להיות ליקויים הנובעים מרשלנות, תכנון לקוי, אי ביצוע הנחיות ואף חבלה במזיד. כדי להיות בטוחים שהדירה והבניין בכללותו שבו נרצה לגור או להשתמש כהשקעה מניבה, לא יהפכו להיות סיוט של תביעות בבתי משפט ותיקונים בלתי פוסקים, מומלץ מאד לערוך בדק בית ולו רק בשביל השקט הנפשי.

בדק בית

מה ניתן לזהות במהלך בדיקת בדק בית?

בבדיקת בדק בית יסודית ניתן לזהות ליקויים מסוגים שונים, מחמורים מאד ועד קלים. לדוגמא, אריחי חיפוי חיצוני שלא הודבקו כהלכה ועלולים לנשור, לוחות זכוכית שלא הוברגו כהלכה ועלולים להחליק וליפול, אך גם דברים פחות דרמטיים כמו סתימה בצינור הביוב עקב שפיכת פסולת בטון לתוכו בשוגג או במזיד יכולה להיות מטרד לא קטן. לכן חשוב מאד לבצע בדיקת בדק בית כדי שלא תסחפו למערבולת של תביעות הדדיות והפסד כספי מיותר.

לסיכום

חברת פלס מציעה שירותי בדק בית כדי להסיר כל ספק שהדירה החדשה שרכשתם תקינה ובטוחה לשימוש. במהלך הבדיקה ייבחנו הגג והמעטפת החיצונית, תשתיות ומבנה הנדסי וכן ייבחנו תוכניות הבנייה והמפרט הטכני לנוחותכם ובטיחותכם המלאה.

בדק בית

תוכן עניינים
מאמרים נוספים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים
3 סיבות לכך שתהיו מסורבי משכנתא
משכנתאות
3 סיבות לכך שתהיו מסורבי משכנתא

נתונים שהגיעו לידינו לאחרונה הראו שמספר מסורבי המשכנתא עלה באופן ניכר בחודשים האחרונים. עובדה מצערת זו גרמה לנו לכתוב את המדריך הנוכחי, כדי להעלות את הנושא למודעות ולהפחית את הסיכוי

לייעל את העסק שלך
עסקים
איך לייעל את העסק ב-3 צעדים פשוטים

רוצים לחסוך זמן, כסף ולשפר את תוצאות העסק? בעולם העסקי התחרותי של היום, יעילות היא המפתח להצלחה. ייעול תהליכים, ניהול נכון וחיסכון בזמן יאפשרו לכם להתמקד במה שחשוב באמת –

קבלת רישיון עסק
עסקים
קבלת רישיון עסק ב – 5 צעדים פשוטים

קבלת רישיון עסק, היא צעד מכריע עבור כל בעל עסק. היא מבטיחה, שהעסק עומד בכל הקריטריונים שהוגדרו על ידי הרשויות והגורמים השונים הרלוונטיים לעסק. עם זאת, תהליך קבלת רישיון עסק

החזר מס
מיסים
מה זה החזר מס ומי זכאי?

החזר מס הוא סכום כסף שמוחזר לכם על ידי רשות המיסים, לאחר ששילמתם יותר מס ממה שהייתם צריכים לשלם. מצב זה יכול להתרחש מכמה סיבות. המאמר יסביר מהו החזר מס,