המדריך השלם למשלם המיסים

האם שירותי משרד במיקור חוץ משתלמים יותר משירותי אינהאוס

לאחרונה אנו עדים לעלייה ניכרת במספר העסקים שהשאירו מאחור את שירותי האינהאוס ועברו לקבלת שירותי מיקור חוץ. השינוי המשמעותי הוביל אותנו לבדוק אם מדובר בצעד משתלם או שאולי זוהי טעות חמורה שתתגלה בהמשך? הישארו כאן ותגלו את המסקנה החד משמעית שלנו בנושא, כדי  שתוכלו להגיע להחלטות נכונות עבור העסק שלכם.

מיקור חוץ ושירותי אינהאוס – ההגדרה

נתמקד תחילה בהגדרות של המושגים שאולי לא מוכרים לכם. נסביר שמיקור חוץ הוא שיטת ניהול מתקדמת שהומצאה במאה העשרים (ממש לאחרונה) והיא נחשבת לפופולארית בעסקים המודרניים, משום שהיא מתאימה לתקופה הנוכחית.

בבסיס של שיטה זו עומדות כל הפעילויות של הארגון שאינן בסיס הליבה שלו, כך שניתן להעביר אותן לגורמים חיצוניים שיקלו על ההליך. מדובר למשל בשירות מענה אנושי, עוזר אישי, ניהול יומנים והתקנת מערכות CRM.

שירותי האינהאוס כוללים את אותם שירותים שהוצגו לפני רגע, רק שאלה מתקיימים בתוך בית העסק והם מתבצעים על ידי עובדים של שמועסקים מטעם העסק עצמו.

שירותי בית

מה יותר משתלם?

הבדיקה שערכנו העלתה מסקנה חד משמעית, לפיה, שירותי משרד שניתנים במסגרת מיקור חוץ הם המשתלמים ביותר מכמה סיבות. הראשונה נוגעת ליציאה מהקופסא. שכן, עסקים שמשתמשים בשירותי אינהאוס, צפויים לגלות שהעובדים שלהם יהפכו עם השנים למקובעים מבחינה מחשבתית.

שמסתייעים בקבלת הבדיקה שערכנו העלתה מסקנה חד משמעית, לפיה, שירותי משרד שניתנים במסגרת מיקור חוץ הם המשתלמים ביותר מכמה סיבות. הראשונה נוגעת ליציאה מהקופסא. שכן, עסקים שמשתמשים בשירותי אינהאוס, צפויים לגלות שהעובדים שלהם יהפכו עם השנים למקובעים מבחינה מחשבתית.

בירור שערכנו בנושא גרם לנו להבין שהם עשויים להתקשות במציאת דרכים יצירתיות שיובילו לפריצת דרך. מכך ניתן להבין שאלה לא יוכלו להביא את העסק למיצוי הפוטנציאל. עסקים אחרין שמקבלים שירותי משרד במיקור חוץ – בהכל למשרד יכולים לקבל שירות מקצועי ויצירתי. שכן, העובדים החיצוניים עוברים הדרכות והשתלמויות שמאפשרות להם לצאת מהקופסא.

השתכנעתם? זו הדרך לעבור לשירותי מיקור חוץ

המעבר משירותי אינהאוס למיקור חוץ הינו פשוט למדי. מדובר בהליך שמצריך יצירת קשר עם חברה מומלצת בתחום שמעניקה מגוון רחב של שירותים. זו תתאם עמכם פגישת היכרות. בסיומה, היא תצוות אליכם את העובדים הטובים ביותר שלה שמכירים את תחום העיסוק שלכם מקרוב.

הדברים שחשוב לדעת טרם הבחירה בחברת מיקור חוץ

חשוב לבדוק תחילה את השירותים שניתנים על ידי החברה הנבחרת ולוודא שיש לה היצע רחב של אפשרויות. שכן, כך יתאפשר לכם להיות בטוחים שתוכלו לקבל סיוע מקצועי במגוון רחב של תחומים, מבלי להסתמך על כמה גורמים שונים.

לסיום

עכשיו זה ברור ששירותי משרד במיקור חוץ משתלמים הרבה יותר משירותי אינהאוס. כעת, אתם מכירים בעובדה זו, כך שנותר לכם רק לבחור בחברה מומלצת שתעניק לכם שירות מקצועי ותפחית את העומס הקיים על העובדים.

שירותי משרד

תוכן עניינים
מאמרים נוספים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים
דִירָה
נדל"ן
כמה עולה דירה בקפריסין?

קפריסין, האי הקסום ביותר בים התיכון, הפך בשנים האחרונות ליעד מבוקש לרכישת דירות בקרב ישראלים. האקלים הנעים, הנופים המרהיבים, והיתרונות הכלכליים מושכים אליו יותר ויותר אנשים שמחפשים להשקיע בנדל"ן מחוץ

קופת גמל
כספים
מהי קופת גמל ומה חשוב לדעת לגביה?

הידעתם? תוחלת החיים בישראל היא מהגבוהות בעולם. מדובר בנתון משמח מאוד, הרי החיים הם מתנה – אך לרוע המזל, מדובר במתנה יקרה מאוד. על כן, תוחלת החיים הגבוהה של הישראלית

השקעה בנדל"ן בארה"ב
נדל"ן
האם השקעה בנדל"ן בארה"ב היא צעד פיננסי חכם?

השקעה בנכסי נדל"ן בשוק האמריקני הינה אפשרות מרתקת למשקיעים בעלי חזון ארוך טווח. מגמות שוק חיוביות וסביבה כלכלית יציבה, יוצרות הזדמנויות פוטנציאליות לעליית ערך השקעות וזרם הכנסה עתידי. במאמר זה