המדריך השלם למשלם המיסים

החלום האמריקאי: שלושה טיפים להשקעות נדלן בארה"ב

מי מאיתנו לא שמע על ההזדמנות להשקיע בנכסים בארה"ב? ליהנות מתשואה גבוהה נשמע מפתה במיוחד, אך החשש מניהול נכס המרוחק מאיתנו מרתיע. אין צורך להרתע, אנחנו כאן בשבילכם כדי למצוא לכם נכס בארה"ב, להשביח ולהציע אותו להשכרה או מכירה כדי שאתם תוכלו להתרווח בכורסא שלכם בסלון בישראל בראש שקט בזמן שאנחנו נתרוצץ עבורכם בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ונדאג לכם לתשואה יפה.

 

השקעות נדל"ן בארה"ב

כולנו שמענו על השקעות בנכסים בארה"ב אשר מניבות תשואה יפה בתוך זמן קצר, אך המרחק מן הנכס ואי ההתמצאות בשוק הנדל"ן בארצות הברית מרתיעים רבים, וחבל.

נעים להכיר, אנחנו דין ויובל, ובדיוק בשביל זה הקמנו את חברת ההשקעות בנדל"ן שלנו, אורצ'רד.  השקעות נדלן בארה"ב עם Orchard הופכות קלות ופשוטות כשאתם נעזרים בנו. אנו מתגוררים בסוואנה, העיר הקסומה והעתיקה ביותר במדינת ג'ורג'יה, ארצות הברית, ומשם מנהלים את האימפריה הקטנה שלנו של קנייה, השבחה, מכירה והשכרת נכסים.

 

כיצד אנו עוזרים לכם?

אתם אומרים לנו כמה אתם מעוניינים להשקיע, אנחנו מחפשים עבורכם נכס מתאים אשר יירשם על שמכם, משפצים ומשביחים אותו, משכירים או מוכרים אותו על פי דרישתכם ודואגים לכם לראש שקט כאן בארץ. אתם מקבלים שקיפות מלאה לאורך כל התהליך ונהנים משנות הנסיון שלנו כאן בארצות הברית בתהפוכות שוק הנדל"ן האמריקאי.

 

שלושה טיפים להשקעות בנדל"ן

על מנת שההשקעה שלכם לא תהפוך למפח נפש, אספנו עבורכם שלושה טיפים מועילים שימקסמו את הסיכויים שלכם להרוויח תשואה יפה מנכס בארצות הברית:

  1. העזרו בחברת השקעות מקומית – אין תחליף לחברה אשר נמצאת פיזית בארצות הברית

ויכולה לפעול בזמן אמת כאשר יש בעיה כלשהי בנכס. לחברת השקעות מקומית יש נסיון

בעבודה מול רשויות וגופים אמריקאים שונים ויכולים לייעץ לכם כיצד לפעול בכל שלב.

  1. טוסו לראות את הנכס במו עיניכם – אנחנו האחרונים שיטילו דופי במתחרנו, אבל חייבים

להתייחס לפיל שבחדר. ישנם בתחום הנדל"ן האמריקאי גורמים עבריינים שפועלים כדי

לרמות משקיעים תמימים, לכן הקפידו על נסיעה אל הנכס טרם חתימת כל הסכם על מנת

לראותו במו עיניכם ולהתרשם מן הסביבה ומעסקאות נדל"ן נוספות באיזור שיתנו לכם

פרפסקטיבה אמיתית על סיכויי ההצלחה בהשקעה בנכס.

  1. גלו הבנה לסיכונים האפשריים – אין מאה אחוז סיכוי, אלא סיכויים סבירים, שוק הנדל"ן

האמריקאי ידע תהפוכות קיצוניות שיכולות להתברר כטובות או רעות למשקיעים רק לאחר

שנים.

 

לסיכום

אורצ'רד הוקמה בסוואנה, ארה"ב על ידי דין ויובל, סוכני נדל"ן מנוסים בשוק הנדל"ן האמריקאי על מנת לאפשר לכם להשקיע בנכס מניב כאן בארצות הברית מן הספה שלכם בסלון בישראל. אנו נטפל בכל תהליכי הרכישה, ההשבחה והמכירה או ההשכרה של הנכס בשקיפות מלאה ותוך ביצוע העסקאות הטובות ביותר עבורכם.

קניית דירה

 

תוכן עניינים
מאמרים נוספים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים
דִירָה
נדל"ן
כמה עולה דירה בקפריסין?

קפריסין, האי הקסום ביותר בים התיכון, הפך בשנים האחרונות ליעד מבוקש לרכישת דירות בקרב ישראלים. האקלים הנעים, הנופים המרהיבים, והיתרונות הכלכליים מושכים אליו יותר ויותר אנשים שמחפשים להשקיע בנדל"ן מחוץ

קופת גמל
כספים
מהי קופת גמל ומה חשוב לדעת לגביה?

הידעתם? תוחלת החיים בישראל היא מהגבוהות בעולם. מדובר בנתון משמח מאוד, הרי החיים הם מתנה – אך לרוע המזל, מדובר במתנה יקרה מאוד. על כן, תוחלת החיים הגבוהה של הישראלית

השקעה בנדל"ן בארה"ב
נדל"ן
האם השקעה בנדל"ן בארה"ב היא צעד פיננסי חכם?

השקעה בנכסי נדל"ן בשוק האמריקני הינה אפשרות מרתקת למשקיעים בעלי חזון ארוך טווח. מגמות שוק חיוביות וסביבה כלכלית יציבה, יוצרות הזדמנויות פוטנציאליות לעליית ערך השקעות וזרם הכנסה עתידי. במאמר זה