המדריך השלם למשלם המיסים

לא רק בזוגיות: כל הסיבות להיעזר בייעוץ עסקי

העסק שלכם אולי פחות רומנטי מהזוגיות שלכם, אבל בהחלט מגיעה לו הזדמנות לשיפור ולהתפתחות שתובילו אתם והיועץ העסקי שלכם. יש מספיק סיבות לכך.

 

אישי או עסקי? גם וגם

אם עולה בכם המחשבה על ייעוץ זוגי, סביר שתלכו בכיוון הזה ותפנו למומחה כדי להיטיב את הקשר הזוגי (כיוון שמה חשוב יותר בחיים מאהבה). אם עוברת בראשכם מחשבה על העסק שלכם – האם לא מגיעה גם לו פגישה עם יועץ מומחה? ייעוץ עסקי נועד לתת שירותים של הכוונה ותמיכה לעסק שלכם ולכם, כבעלים ומובילים, מתוך הכרה בחשיבות של ניהול חכם.

עסקים

למי כדאי להקשיב?

כולם אוהבים לתת עצות. למי תרצו להקשיב? יתכן שלמכרים, כמובן אלה שהצלחתם העסקית הוכחה והם רוצים בטובתכם. עם זאת, יש ערך רב למי שזהו תחום ההתמחות שלו פרופר, שרואה אתכם ואת העסק בעיניים חדשות ואובייקטיביות, ומביא איתו רקורד עשיר בתחום הייעוץ. כאשר אתם עומדים לפני בחירה של יועץ עסקי, כדאי להקפיד שיהיה מנוסה ומצליח בתחומו, כדוגמת היועצים העסקיים שניתן למצוא בחברת clever consulting.

 

העסק הוותיק דורש ריענון

כמו בזוגיות ארוכה, שבה הקשר מתפתח וצובר חוויות נהדרות לצד מתחים וכעסים, גם העסק שלכם צובר עוד ועוד נדבכים עם הזמן. האם הכיוון שלכם עדיין ברור, ואולי כדאי לעצור ולחשוב על התוצאות של ההחלטות השוטפות? האם נקודת מבט חיצונית, רעננה, תזהה את מה שאתם מבפנים אולי לא רואים? ייעוץ מקצועי יקל עליכם גם לזהות את הגורמים המעכבים בעסק שלכם וגם להציע מהלכי שינוי.

 

העסק הצעיר – דורש ייעוץ

יצאתם לדרך ואתם נעים בביטחון, ביוזמה ומתודלקים בשאיפות גדולות. יועץ עסקי נבון יעמוד לצידכם ויוכל להיות הגורם לבדוק איתו רעיונות, תוכניות אסטרטגיות וכיווני צמיחה. עם היועץ תוכלו לבנות מפת דרכים ולהתוות את העתיד של העסק שלכם, בידיעה שיש מי שפוקח עין נוספת, מקצועית וחיצונית, על התוכניות.

עסקים

במשבר או בשגרה

גם וגם! עסק במשבר צריך, כמובן, להבין את הגורמים לקשיים ולהתוות את דרכי היציאה מהמשבר, וכאן ייעוץ עסקי מתאים יסייע לאפיין את התהליכים הנדרשים ויתריע מפני מוקשים בדרך. בעת שגרה, זה הזמן לתכנן קדימה בנחת, כדי לא להגיע למשבר וכדי שאתם אלו שתובילו ולא תיגררו אחרי תנאי השוק והתפתחויותיו.

מנקודת מבט של מי שפוגש את העסק בנקודת זמן ספציפית, ניתן לזהות את מה שמבפנים קשה לראות, ולא רק לזהות אלא גם לשקף לכם ולסייע בשינויים הדרושים.

 

הכל זורם

העולם העסקי משתנה במהירות ובאופנים שקשה לחזות ומאתגר לעקוב אחריהם, ואתם מנהלים את העסק שלכם ולא יכולים לעמוד בקצב ההתעדכנות. לעומתכם, יש מי שעיסוקו הוא בדיוק הסיכונים, האתגרים וההצלחות שיש במסגרת השינויים המהירים האלו. ולא רק זה, אלא מה מהם יתאימו לכם וכדאי להטמיע אותם – וגם כיצד להטמיע אותם.

 

סיכום

פנייה לייעוץ עסקי היא הצהרה שאתם מעוניינים ללכת קדימה, להתפתח ולהשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם. ליווי והכוונה של גורם מקצועי בבניית תוכנית עסקית, מתאימה לכל שלב בחיי העסק והיא חלק מהצמיחה שלו.

ייעוץ עסקי

תוכן עניינים
מאמרים נוספים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים
דִירָה
נדל"ן
כמה עולה דירה בקפריסין?

קפריסין, האי הקסום ביותר בים התיכון, הפך בשנים האחרונות ליעד מבוקש לרכישת דירות בקרב ישראלים. האקלים הנעים, הנופים המרהיבים, והיתרונות הכלכליים מושכים אליו יותר ויותר אנשים שמחפשים להשקיע בנדל"ן מחוץ

קופת גמל
כספים
מהי קופת גמל ומה חשוב לדעת לגביה?

הידעתם? תוחלת החיים בישראל היא מהגבוהות בעולם. מדובר בנתון משמח מאוד, הרי החיים הם מתנה – אך לרוע המזל, מדובר במתנה יקרה מאוד. על כן, תוחלת החיים הגבוהה של הישראלית

השקעה בנדל"ן בארה"ב
נדל"ן
האם השקעה בנדל"ן בארה"ב היא צעד פיננסי חכם?

השקעה בנכסי נדל"ן בשוק האמריקני הינה אפשרות מרתקת למשקיעים בעלי חזון ארוך טווח. מגמות שוק חיוביות וסביבה כלכלית יציבה, יוצרות הזדמנויות פוטנציאליות לעליית ערך השקעות וזרם הכנסה עתידי. במאמר זה