המדריך השלם למשלם המיסים

לא רק בזוגיות: כל הסיבות להיעזר בייעוץ עסקי

העסק שלכם אולי פחות רומנטי מהזוגיות שלכם, אבל בהחלט מגיעה לו הזדמנות לשיפור ולהתפתחות שתובילו אתם והיועץ העסקי שלכם. יש מספיק סיבות לכך.

 

אישי או עסקי? גם וגם

אם עולה בכם המחשבה על ייעוץ זוגי, סביר שתלכו בכיוון הזה ותפנו למומחה כדי להיטיב את הקשר הזוגי (כיוון שמה חשוב יותר בחיים מאהבה). אם עוברת בראשכם מחשבה על העסק שלכם – האם לא מגיעה גם לו פגישה עם יועץ מומחה? ייעוץ עסקי נועד לתת שירותים של הכוונה ותמיכה לעסק שלכם ולכם, כבעלים ומובילים, מתוך הכרה בחשיבות של ניהול חכם.

עסקים

למי כדאי להקשיב?

כולם אוהבים לתת עצות. למי תרצו להקשיב? יתכן שלמכרים, כמובן אלה שהצלחתם העסקית הוכחה והם רוצים בטובתכם. עם זאת, יש ערך רב למי שזהו תחום ההתמחות שלו פרופר, שרואה אתכם ואת העסק בעיניים חדשות ואובייקטיביות, ומביא איתו רקורד עשיר בתחום הייעוץ. כאשר אתם עומדים לפני בחירה של יועץ עסקי, כדאי להקפיד שיהיה מנוסה ומצליח בתחומו, כדוגמת היועצים העסקיים שניתן למצוא בחברת clever consulting.

 

העסק הוותיק דורש ריענון

כמו בזוגיות ארוכה, שבה הקשר מתפתח וצובר חוויות נהדרות לצד מתחים וכעסים, גם העסק שלכם צובר עוד ועוד נדבכים עם הזמן. האם הכיוון שלכם עדיין ברור, ואולי כדאי לעצור ולחשוב על התוצאות של ההחלטות השוטפות? האם נקודת מבט חיצונית, רעננה, תזהה את מה שאתם מבפנים אולי לא רואים? ייעוץ מקצועי יקל עליכם גם לזהות את הגורמים המעכבים בעסק שלכם וגם להציע מהלכי שינוי.

 

העסק הצעיר – דורש ייעוץ

יצאתם לדרך ואתם נעים בביטחון, ביוזמה ומתודלקים בשאיפות גדולות. יועץ עסקי נבון יעמוד לצידכם ויוכל להיות הגורם לבדוק איתו רעיונות, תוכניות אסטרטגיות וכיווני צמיחה. עם היועץ תוכלו לבנות מפת דרכים ולהתוות את העתיד של העסק שלכם, בידיעה שיש מי שפוקח עין נוספת, מקצועית וחיצונית, על התוכניות.

עסקים

במשבר או בשגרה

גם וגם! עסק במשבר צריך, כמובן, להבין את הגורמים לקשיים ולהתוות את דרכי היציאה מהמשבר, וכאן ייעוץ עסקי מתאים יסייע לאפיין את התהליכים הנדרשים ויתריע מפני מוקשים בדרך. בעת שגרה, זה הזמן לתכנן קדימה בנחת, כדי לא להגיע למשבר וכדי שאתם אלו שתובילו ולא תיגררו אחרי תנאי השוק והתפתחויותיו.

מנקודת מבט של מי שפוגש את העסק בנקודת זמן ספציפית, ניתן לזהות את מה שמבפנים קשה לראות, ולא רק לזהות אלא גם לשקף לכם ולסייע בשינויים הדרושים.

 

הכל זורם

העולם העסקי משתנה במהירות ובאופנים שקשה לחזות ומאתגר לעקוב אחריהם, ואתם מנהלים את העסק שלכם ולא יכולים לעמוד בקצב ההתעדכנות. לעומתכם, יש מי שעיסוקו הוא בדיוק הסיכונים, האתגרים וההצלחות שיש במסגרת השינויים המהירים האלו. ולא רק זה, אלא מה מהם יתאימו לכם וכדאי להטמיע אותם – וגם כיצד להטמיע אותם.

 

סיכום

פנייה לייעוץ עסקי היא הצהרה שאתם מעוניינים ללכת קדימה, להתפתח ולהשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם. ליווי והכוונה של גורם מקצועי בבניית תוכנית עסקית, מתאימה לכל שלב בחיי העסק והיא חלק מהצמיחה שלו.

ייעוץ עסקי

תוכן עניינים
מאמרים נוספים
החזרי מס לעורכי דין

עורכי דין, בעיקר עצמאיים זכאים לעיתים להחזרי מס בדומה לעצמאים רבים אחרים, הפרוצדורה הכרוכה בקבלת החזרי מס לעורכי דין אינה שונה מהליך קבלת החזרי המס

המשך קריאה >>
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים
3 סיבות לכך שתהיו מסורבי משכנתא
משכנתאות
3 סיבות לכך שתהיו מסורבי משכנתא

נתונים שהגיעו לידינו לאחרונה הראו שמספר מסורבי המשכנתא עלה באופן ניכר בחודשים האחרונים. עובדה מצערת זו גרמה לנו לכתוב את המדריך הנוכחי, כדי להעלות את הנושא למודעות ולהפחית את הסיכוי

לייעל את העסק שלך
עסקים
איך לייעל את העסק ב-3 צעדים פשוטים

רוצים לחסוך זמן, כסף ולשפר את תוצאות העסק? בעולם העסקי התחרותי של היום, יעילות היא המפתח להצלחה. ייעול תהליכים, ניהול נכון וחיסכון בזמן יאפשרו לכם להתמקד במה שחשוב באמת –

4 דרכים לעשות השוואה בביטוחי בריאות
ביטוחים
4 דרכים לעשות השוואה בביטוחי בריאות

אם גם אתם מבינים שהגיע הזמן לרכוש ביטוח בריאות פרטי, לפני שאתם עושים את הצעד הזה חשוב לבדוק מה הביטוח שהכי מתאים לכם. כל חברות הביטוח הגדולות בארץ מציעות ביטוח

קבלת רישיון עסק
עסקים
קבלת רישיון עסק ב – 5 צעדים פשוטים

קבלת רישיון עסק, היא צעד מכריע עבור כל בעל עסק. היא מבטיחה, שהעסק עומד בכל הקריטריונים שהוגדרו על ידי הרשויות והגורמים השונים הרלוונטיים לעסק. עם זאת, תהליך קבלת רישיון עסק

החזר מס
מיסים
מה זה החזר מס ומי זכאי?

החזר מס הוא סכום כסף שמוחזר לכם על ידי רשות המיסים, לאחר ששילמתם יותר מס ממה שהייתם צריכים לשלם. מצב זה יכול להתרחש מכמה סיבות. המאמר יסביר מהו החזר מס,