המדריך השלם למשלם המיסים

עורך דין תעבורה – הוצאה פיננסית או חסכון כלכלי

נושא הבטיחות בדרכים צובר יותר ויותר מודעות משנה לשנה, כתוצאה מכך מוגברת רמת האכיפה, דרכי האכיפה והאמצעיים הטכנולוגיים המשמשים לזיהוי עבירות תנועה המסכנות את משתמשי הדרך. אם פעם היית מקבל דו"ח אך ורק כאשר שוטר היה תופס אותך "על חם", היום ישנם כמה דרכים לאכיפה מבלי ששוטר היה בעת העבירה וראה אותך מבצע אותה. התוצאה היא דו"חות רבים, חלקם דורשים קנס בלבד, חלקם קנס עם נקודות ואף הזמנה למשפט. כך, אדם מן השורה שאינו היה עם עבר תעבורתי עשיר, יכול למצוא עצמו מסובך בבית המשפט כתוצאה מעבירת תנועה. במאמר זה נרחיב על תפקידו של עורך דין תעבורה וכיצד יכול לעזור לנו במצבים אלו, והאם הינו הוצאה פיננסית או חסכון כלכלי?

 

תפקידו של עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה מתוקף תפקידו בקיא בכל תחום התעבורה והינו מכיר כל חוק וחוק בדיני תעבורה, תקנות ופסיקות וכמובן את דיני הראיות וסדרי הדי בבית המשפט. במקרים מסוימים, אנו יכולים לחשוב שחרב עולמנו עקב העבירה שביצענו, אך עיון של עורך דין תעבורה בחומרי החקירה או הדו"ח ונספחיו יכול לגלות לנו שלא עברנו עבירה כלל. לא בכל המקרים העורך דין יבטל לנו את העבירה לגמרי, אך מטרת תפקידו של העורך דין הינה להוציא אותנו הכי ב"זול" שאפשר עם העונש הקל ביותר לאותה סוג של עבירה.

 

האם עורך דין תעבורה הוא הוצאה פיננסית או חסכון כלכלי?

האם עורך דין תעבורה הוא הוצאה פיננסית או חסכון כלכלי זוהי שאלת השאלות, ותשובתה יכול להשתנות בין אירוע לאירוע. מחלק את התשובה לשאלה זו ל- 2 דוגמאות כאש באחת מהן שכירת שירותיו של עורך דין תעבורה היא הוצאה פיננסית ובשנייה הינה חסכון כלכלי.

  1. לדוגמא הראשונה ניקח נהג ללא נקודות וללא עבר תעבורתי שנתפס על ידי שוטר שולח הודעת טקסט בנייד בזמן הנהיגה, העונש על העבירה הוא קנס של 1000 ש"ח וצבירת 8 נקודות. ברוב המקרים עורך דין יכול להוציא אותכם עם עונש קל יותר, לדוגמא עם קנס של 500 ש"ח ו- 4 נקודות בלבד. אך שירותיו של עורך הדין עולה כמה אלפים, כך שאומנם חסכתם 500 שקלים בקנס ו- 4 נקודות בעונש שלא היו משפיעות עליכם כלל ושילמתם כמה אלפים יותר לעורך הדין.
  2. לדוגמא השנייה ניקח נהג עם עבר תעבורתי עשיר שנתפס על ידי שוטר שולח הודעת טקסט בנייד בזמן הנהיגה והעונש על כך גורם לפסילת רישיונו ל- 3 חודשים. כאשר אותו הנהג יהיה ללא רישיון יצטרך לנוע במוניות, לפעמים אף לקחת שיעורי נהיגה חדשים וכו', כך שההוצאה הכספית כתוצאה מהעונש יכולה להיות בהרבה מלקיחת שירותיו של עורך דין תעבורה שיש סיכוי שיצליח להוריד את עונש פסילת הרישיון.

 

לסיכום

מטרת התפקיד של עורך דין התעבורה הינה לעזור לנו ולהוציא אותנו עם העונש המינימלי ביותר לעבירה שביצענו, אך לא תמיד לקיחת שירותיו של עורך הדין הינה הצעד הכלכלי ביותר בשבילנו.

עורך דין תעבורה

תוכן עניינים
מאמרים נוספים
דוח אשראי
מה זה חיווי אשראי

דוח אשראי הוא מסמך חיוני המספק סיכום מפורט של היסטוריית האשראי של אדם. הוא מכיל מידע כגון היסטוריית תשלומים, ניצול אשראי ושאלות אשראי. דוחות אשראי

המשך קריאה >>
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים
דִירָה
נדל"ן
כמה עולה דירה בקפריסין?

קפריסין, האי הקסום ביותר בים התיכון, הפך בשנים האחרונות ליעד מבוקש לרכישת דירות בקרב ישראלים. האקלים הנעים, הנופים המרהיבים, והיתרונות הכלכליים מושכים אליו יותר ויותר אנשים שמחפשים להשקיע בנדל"ן מחוץ

קופת גמל
כספים
מהי קופת גמל ומה חשוב לדעת לגביה?

הידעתם? תוחלת החיים בישראל היא מהגבוהות בעולם. מדובר בנתון משמח מאוד, הרי החיים הם מתנה – אך לרוע המזל, מדובר במתנה יקרה מאוד. על כן, תוחלת החיים הגבוהה של הישראלית

השקעה בנדל"ן בארה"ב
נדל"ן
האם השקעה בנדל"ן בארה"ב היא צעד פיננסי חכם?

השקעה בנכסי נדל"ן בשוק האמריקני הינה אפשרות מרתקת למשקיעים בעלי חזון ארוך טווח. מגמות שוק חיוביות וסביבה כלכלית יציבה, יוצרות הזדמנויות פוטנציאליות לעליית ערך השקעות וזרם הכנסה עתידי. במאמר זה