המדריך השלם למשלם המיסים

4 דרכים לעשות השוואה בביטוחי בריאות

אם גם אתם מבינים שהגיע הזמן לרכוש ביטוח בריאות פרטי, לפני שאתם עושים את הצעד הזה חשוב לבדוק מה הביטוח שהכי מתאים לכם. כל חברות הביטוח הגדולות בארץ מציעות ביטוח רפואי ואתם יכולים לנצל את זה כדי למצוא את הביטוח שהכי משתלם לכם. לכל ביטוח יש את היתרונות והחסרונות שלו, וכדאי שתדעו איך לבצע השוואה בין הביטוחים בצורה נכונה.

ביטוח בריאות

עוד לפני שנדבר על השוואת ביטוחים, חשוב להבין את תפקידו של ביטוח הבריאות. בתור ישראלים המדינה מבטחת אתכם כך שאתם לא אמורים לשלם כסף עבור טיפול רפואי, אולם בפועל הכיסוי שהמדינה מעניקה הוא כיסוי חלקי. כדי שלא תצטרכו להתפשר על הטיפול הרפואי שאתם מקבלים, ביטוח בריאות פרטי הוא כמעט בגדר חובה. לפני שאתם רוכשים אחד כזה, מומלץ לבצע השוואה.

ביטוח בריאות

מחשבון ביטוחים

הדרך הראשונה שבה ניתן לבצע את ההשוואה הזו היא בעזרת מחשבון ביטוחים. מחשבון ביטוחים זמין עבורכם ברשת, והוא מאפשר לכם להשוות בין ביטוחים מסוגים שונים. בהקשר של ביטוחי בריאות יהיה עליכם להזין את הנתונים הרלוונטיים.

סוכן ביטוח

הדרך הזו היא כנראה הדרך שבה היינו מבצעים בעבר את ההשוואה הזו. אם יש לכם סוכן ביטוח שעובד מול מספר חברות בו זמנית הוא יוכל להציג לפניכם מספר פוליסות של ביטוח בריאות וכך אתם תוכלו לבחור על פי המלצתו את הפוליסה הטובה מבניהן. כמובן, אם אתם עובדים בשיטה הזו חשוב לוודא שהסוכן שלכם בלתי תלוי ויוכל באמת לתת לכם את ההצעות הכי משתלמות.

סוכן ביטוח

בדיקה באתרי החברות

עוד אפשרות שאמנם כרוכה בטרחה מסוימת אולם היא תאפשר לכם להגיע למגוון רחב של הצעות זו בדיקה באתרים של חברות הביטוח. לכל חברת ביטוח יש אתר, ובהתאם למצב הרפואי שלכם, לגיל ולסטטוס הכללי שנוגע לביטוח הבריאות תוכלו לקבל הצעת מחיר עדכנית. אתרי החברות הנגישים, ואת ההשוואה הזו תוכלו לבצע במהירות. הטרחה היא שיהיה עליכם לעבור בכמה אתרים.

משאל טלפוני

בהמשך לאופציה הקודמת, חשוב לדעת שהמחירים של פוליסות הביטוח אינם קשיחים. החברות נמצאות בתחרות קשה על כל לקוח, ואם יש לכם סבלנות בהחלט ניתן להוריד את המחיר שמשלמים עבור פוליסת ביטוח בריאות. עם זאת, כדי להגיע למצב שבו אתם מורידים את המחיר הרשמי יהיה עליכם לשוחח עם נציגי השירות של החברות, ואז גם תוכלו לבצע את ההשוואה דרך הטלפון.

לסיכום

למרות שלכל אזרח בישראל יש ביטוח בריאות ממלכתי, רוב הישראלים מבינים שבשעת הצורך הביטוח הזה לא בהכרח יספיק. לאור זאת, ביטוח בריאות פרטי הוא כמעט בגדר חובה, אולם לפני שאתם רוכשים אחד כזה כדי לבצע השוואה בין מספר ביטוחים כדי לקבל את הביטוח המקיף ביותר במחיר משתלם. כאן קיבלתם סקירה קצרה על מספר דרכים בהן ניתן לבצע השוואה בין ביטוחים.

4 דרכים לעשות השוואה בביטוחי בריאות

תוכן עניינים
מאמרים נוספים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים
דִירָה
נדל"ן
כמה עולה דירה בקפריסין?

קפריסין, האי הקסום ביותר בים התיכון, הפך בשנים האחרונות ליעד מבוקש לרכישת דירות בקרב ישראלים. האקלים הנעים, הנופים המרהיבים, והיתרונות הכלכליים מושכים אליו יותר ויותר אנשים שמחפשים להשקיע בנדל"ן מחוץ

השקעה בנדל"ן בארה"ב
נדל"ן
האם השקעה בנדל"ן בארה"ב היא צעד פיננסי חכם?

השקעה בנכסי נדל"ן בשוק האמריקני הינה אפשרות מרתקת למשקיעים בעלי חזון ארוך טווח. מגמות שוק חיוביות וסביבה כלכלית יציבה, יוצרות הזדמנויות פוטנציאליות לעליית ערך השקעות וזרם הכנסה עתידי. במאמר זה

3 סיבות לכך שתהיו מסורבי משכנתא
משכנתאות
3 סיבות לכך שתהיו מסורבי משכנתא

נתונים שהגיעו לידינו לאחרונה הראו שמספר מסורבי המשכנתא עלה באופן ניכר בחודשים האחרונים. עובדה מצערת זו גרמה לנו לכתוב את המדריך הנוכחי, כדי להעלות את הנושא למודעות ולהפחית את הסיכוי